Megkaptam!

Végre, valahára megérkezett a könyvolvasóm! El sem tudom mondani mennyire örülök neki! Egész nap vigyorgó fejjel járkálok :D Na, de a lényeg, hogy így többet fogok olvasni. Ebből egyenesen következik, hogy így több véleményt/ajánlás fogok írni, remélem ennek ti is örültök!

Megjegyzések

Népszerű bejegyzések ezen a blogon

Születésnap

Karen Dionne – A ​lápkirály lánya

Harry ​Potter – Roxfort Évkönyv

Luca D’Andrea – Lissy

Michael J. Martinez – A Daedalus-incidens