Az enyém!

Kicsit hanyagoltam az írást és az olvasást is, mert nem volt rá elég időm, de ez egy rossz kifogás. Ugyanis az embernek mindig arra van ideje, amire akarja, hogy legyen, na persze...Mindenesetre nagyon boldog voltam a minap, mikor a hosszú sulis nap után ez fogadott itthon:

Nagyon Köszönöm Spirit Blissnek!


Megjegyzések

Népszerű bejegyzések ezen a blogon

Születésnap

Karen Dionne – A ​lápkirály lánya

Harry ​Potter – Roxfort Évkönyv

Luca D’Andrea – Lissy

Michael J. Martinez – A Daedalus-incidens